Havayolu Taşımacılığı

Hızlı ve Güvenli Havayolu Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık basit tarifiyle herhangi bir ürünün talep edilen yerden alınıp başka bir yere belli bir zaman aralığında hasarsız şekilde teslim edilmesi anlamına gelmektedir. Ürün teslimi yapılır, gönderim bilgileri verilir ve en kısa süre içerinde gönderim adresine teslim edilmesi istenilir. Havayolu taşımacılığı da aslında tam olarak aynı işlevi görmektedir. Karayolu , demiryolu ve denizyolu taşımacılığına göre aralarında belirgin farklar bulunmaktadır. Bunların en başında teslimat süresinin daha kısa olması gelmektedir. Bununla beraber havayolu taşımacılığı daha uzak mesafelere de zamandan tasarruf ederek teslimat yapma imkanını sağlamaktadır. Genellikle günümüz şartlarında havayolu taşımacılığı daha çok farklı ülkelere gönderim yapma amacıyla kullanılmaktadır. Havayolu taşımacılığı bir nevi uluslararası taşımacılık olarak görülmektedir.

Özellikle büyük firmaların sıklıkla tercih ettiği havayolu taşımacılığı artık lojistik sektöründe de vazgeçilmez noktaya gelmiştir. Çoğunlukla elektronik ürün sağlayan firmaların büyük kısmı daha hassas ürünlerin güvenle taşınmasını sağlayan havayolu taşımacılığını tercih etmektedir. Böylelikle uluslararası olarak da ticari bir fırsat sağlamış olmaktadır. Dünyanın her yerine güvenle ürün gönderimini sağlamaktadır.

Havayolu Taşımacılığı ile Sunulmakta Olan Servisler

Ürün yedek parçaları

Ev ve genel tekstil ürünleri

Yanıcı maddeler

Elektronik eşyalar

Beyaz eşyalar

Meyve ve sebze ürünleri

Bitkiler

Değerli evraklar

Cenazeler

Her çeşit ithalat ve ihracat ürünleri

En hızlı taşımacılık çeşitlerinden biri olan havayolu taşımacılığı sayesinde küçük büyük demeksiniz bütün transferlerinizi dünyanın dört bir yanına kolayca ulaştırıyoruz. Sizlerin üretkenliği adına Dys Lojistik olarak bizler de havayolu taşımacılığı açısından mevcut tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve kendimizi her alanda geliştirmeye devam ediyoruz. Ürünün tesliminden son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar ki süreçte kargolarınızı titizlikle takip ediyor ve güvenle ulaşmasını sağlıyoruz.

Havayolu Taşımacılığının Avantajları

Havayolu taşımacılığının en önemli avantajı hız olarak görülmektedir. Lojistik sektör ile birlikte teknolojinin de gelişmesi hızın haricinde de avantajlar sunma imkanı sağlamaya başladı. Bunlardan bir diğeri de güvenli taşıma avantajı olmaktadır. Diğer taşımacılık çeşitleri ile kıyaslandığında havayolu taşımacılığı güvenlik açısından oldukça az sorunla karşı karşıya gelmiştir. Özellikle acil ürün taşınması konusunda çok büyük avantaj sunan havayolu taşımacılığı mesafe tanımaksınız ürünlerinizi en kısa sürede dünyanın her yerine ulaştırmaktadır.

Değerli eşyaları güvenli taşıma
Optimizasyon Programları
7/24 Teknik Destek
Düşük işletme maliyetleri
Minimum nakliyat süreleri