Danışmanlık Hizmetleri

Bize Danışın!

Hizmetlerimiz

DYS Danışmanlık Hizmetimiz

İş yaşamı sonsuz bir umman gibi ve çok farklı beklentilere hitap eden, çok değişik türden işler bulunuyor. Nitekim danışmanlık da bu alanlardan bir tanesidir ve dışarıdan basit gibi görünse de son derece kapsamlı olan bir iş alanıdır. Kendi içinde de alt başlıklara ayrılır. Biz de DYS Danışmanlık olarak aşağıda adı geçen alanlarda kapsamlı ve alanında öncü bir kuruluş olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hangi Alanlarda Danışmanlık Yapıyoruz?

Öncelikli olarak şunu ifade etmemiz gerekir ki DYS bir lojistik firmasıdır ve lojistik gibi son derece kapsamlı alt başlıkları olan bir alanda İstanbul merkezli olarak hizmet verir. Lojistik alanında karayolu, havayolu, denizyolu gibi alanlarda taşımacılık yapılırken, aynı zamanda dış ticaret, gümrükleme, depolama alanlarında da çalışıyoruz. DYS Danışmanlık alanında da uzun yıllardır sektörde çok geniş bir alanda hizmet vermeye devam eden, kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile çalışmakta olduğu için tüm bu alanlarda danışmanlık yapan bir firmadır.

Lojistik sektörüne ilk defa girecek olanlara en ince detayına kadar danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca yine bu alanda hizmet gereksinimi olanlara da her türlü bizden hizmet alsın ya da almasın danışmanlık hizmeti veriyoruz. Alanımızda mevcut tüm bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Her alanda uzman ve eğitimli bir ekip ile çalışıyoruz. Bugün danışmanlığını yaptığımız tüm kişi ve kurumlar çok daha ileriye gidilmesi mümkündür. Sonuçta danışmanlık hizmeti son derece özel bir hizmet alanıdır.

Danışmanlık Firması Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

DYS Danışmanlık olarak sizler böyle bir başvuru ile geldiğiniz zaman öncelikle alanında uzman arkadaşlarımız sizinle ilgili tüm incelemeleri yapıyor yani bir tür fizibilite çalışması gerçekleştiriyor. Sonrasında sizin de istemleriniz doğrultusunda size özel danışmanlık hizmeti verilmeye başlanıyor. Danışmanlık hizmetlerimizde size uygun bir danışman atanıyor ve bu danışmandan kesintisiz olarak hizmet almaya başlıyorsunuz.

Danışmanlık hizmeti başlamadan önce iki taraflı bağlayıcı unsurları olan bir danışmanlık sözleşmesi imzalanıyor ve ona uygun olarak hizmet veriliyor. Elbette gizlilik sözleşmesi ve tarafsızlık beyannamesi imzalanarak. Fiyatlarımız ise son derece uygundur.

Değerli eşyaları güvenli taşıma
Optimizasyon Programları
7/24 Teknik Destek
Düşük işletme maliyetleri
Minimum nakliyat süreleri