Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Depolama Hizmetleri

Eşyalar gündelik yaşamda çok farklı yerlerde çok değişik türlerde kullanılıyor. Eşyasız bir yaşam düşünmek olası bile değil ama eşyanın tabiatı ne olursa kimi zaman ister evlerde kullanılan, ister işyerinde kullanılanlar olsun geçici bir süreliğine de olsa depolama hizmetleri alınması gerekiyor.

İnsanların o an için eşyalarını yanında bulundurmaları mümkün olamıyor. Bir süre başka bir yerde yaşayacak olma, mevcut binada tadilat, yeni eşyaların alınması ama eskilere de ne yapılacağına karar verilememesi bu hizmetin alınması gerekli hale getiriyor. İş de bizim firmamız DYS Lojistik de tam olarak burada devreye giriyor ve tüm uzmanlığı ile dünya normlarında size kısa ya da uzun süreli, son derece modern, sürekli temizliği yapılan, kamera ile takip edilen depolama alanlarında size özel depolama hizmetleri veriyor. Firmamızın depolama alanları tüm ilgili standartlara uygun alanlardır.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Depolama hizmetleri almak isteyenler bize böyle bir başvuru yaptığında öncelikle ne tür bir eşya depolanacak ise ona uygun depolama alanı müşterimiz ile ortaklaşa belirlenir. Akabinde ne kadar süre ile eşyaların depolanacağı da belirlendikten sonra müştelerimiz ile her iki tarafı da güvenceye alan bir sözleşme yapılır. Sonrasında belirlenen gün ve saatte sizden depolanacak olan eşyalarınız ek bir ücret talep edilmeden depolama alanına getirilir. Eşyalara zarar gelmeyecek bir biçimde paketleme yapılarak depolama alanında alanında deneyimli ve uzman personellerimizce yerleştirilir.

Depolama Fiyatlarımız Hakkında

Depolama hizmetleri için bu aşamada fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunu hemen söyleyelim ki işin para kısmı gözünüzü korkutmasın. Fiyatlandırma konusunda sizin de ekonomik şartlarınızı düşünüyor ve düşük kar payları ile hizmet veriyoruz. Fiyatlarımızı belirleyen belli başlı kriterler bulunuyor. Bunların en başında ne kadar süre ile depolama hizmeti alınacağı geliyor. Uzun süreli olan depolamalarda aylık bazda ele alındığında rakamlarımız çok daha uygun oluyor. Fiyatlarımı belirleyen bir diğer kriter ise ne tür bir eşyanın depolanacağı oluyor. Buna göre de rakamlarımız eşyanın kaplayacağı toplam alan, risk taşıyan ürün olup olmaması gibi parametrelere bağlı olarak değişiyor.

Ödeme konusuna gelindiğinde aylık olarak ya da peşin ödeme yapabiliyorsunuz. Peşin ödemede indirimimiz oluyor. Son olarak nasıl ödeme yapabileceğiniz konusuna da açıklık getirmek gerekir ise peşin ödeme, hesabımıza havale, kredi kartı ile ödeme gibi seçenekleriniz bulunuyor. Siz de bunlardan en uygun olanı seçerek ödeme yapma şansına sahip oluyorsunuz.

Değerli eşyaları güvenli taşıma
Optimizasyon Programları
7/24 Teknik Destek
Düşük işletme maliyetleri
Minimum nakliyat süreleri